Petak, 14 Svibanj 2021 14:15

"TEČAJ ZA TRUDNICE" U SURADNJI OPĆE BOLNICE DUBROVNIK I CENTRA ZA SOCIJALNU SKRB DUBROVNIK czss-dubrovnik.hr

Dana 26.04.2021.g. održan je „Tečaj za trudnice“ u suradnji Opće bolnice Dubrovnik i Centra za socijalnu skrb Dubrovnik – Odjel Obiteljski centar.

Ispred Centra za socijalnu skrb Dubrovnik – Odjel Obiteljski centar predavanje na temu „Psihološki aspekti trudnoće i tranzicije u roditeljstvu“ održala je Anita Milanović Lambeta, psihologinja, a predavanje na temu „Rodiljne i roditeljske potpore“ održala je  Katarina Šutalo, pravnica.

Sljedeće predavanje zakazano je za 24.05.2021.g. u 10:00 sati, a predavači će biti djelatnice Centra za socijalnu skrb Dubrovnik – Odjel Obiteljski centar, Slavica Tankuljić Grbavac, socijalna radnica i Katarina Šutalo, pravnica.
Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se odazovu predavanjima.